Portal Pogrebi.info priporoča

Odbor pogrebnih dejavnosti

 

NAPOVEDNIKI POGREBOV,

ki jih objavljajo nekatera pogrebna podjetja

LJUBLJANA

Prikaži >>
DRUGI KRAJI

Prikaži>>

                             

Datum pogreba Ime in priimek Pokopališšče Ura pogreba

Pogrebno podjetje

     
-----MARTIN    VRBANČIČ    st.   
Gornja Radgona, v druž. krogu-----Vrbnjak d.o.o
     
29.09.2016

MARIJA MARKOVIČ  

Cezanjevci       
14.00Bratuša s.p
     
28.09.2016IVANA JAMBROVIČ
Podkraj13.00KP Velenje
     
27.09.2016KUKOVEC KLARA   Mala Nedelja        
14.00Bratuša s.p
 DUŠAN    KLANEČEK   
Radenci15.00Vrbnjak d.o.o
 STANISLAV KOREN
Podkraj16.00KP Velenje
     
26.09.2016

MARINIČ KRISTINA   

Križevci pri Ljutomeru    
15.45Bratuša s.p
 

TEREZIJA KRAMAR  

Cezanjevci 
16.00Bratuša s.p
     
24.09.2016ŠTEFAN    JAKOPEC
Gornja Radgona14.30Vrbnjak d.o.o
 

STANKO DOLAMIČ  

Ljutomer14.30Bratuša s.p
 ALOJZIJ KOŠAN
Podkraj12.00KP Velenje
 EDI ŽUMER
Podkraj16.00KP Velenje
 MARIJA HRASTNIK
Podkraj14.00KP Velenje
 JOŽEF KOŠTRICA   Ižakovci   
16.00Bratuša s.p
     
23.09.2016JOSIPA DOBNIK
Podkraj14.00KP Velenje
 SREČKO GORIČANEC
Podkraj16.00KP Velenje
     
-----JOŽE    TERŠEK  Apače, v druž. krogu-----Vrbnjak d.o.o
-----VINCENC    JANČAR      
Gornja Radgona, v druž. krogu-----Vrbnjak d.o.o
     
22.09.2016TEREZIJA    IVANEK   Gornja Radgona15.30Vrbnjak d.o.o
 

STANKO HORVAT 

Ljutomer15.30Bratuša s.p
     
21.09.2016

IZIDOR RIŽNAR  

 Ljutomer        
15.30Bratuša s.p
 GENOVEFA KOCBEKGornja Radgona
14.00Vrbnjak d.o.o
 IDA    POTOČNIK  Apače15.45Vrbnjak d.o.o
 

MARTA PRELOG 

Križevci pri Ljutomeru  
14.45Bratuša s.p
 ZOFIJA PLANINC
Podkraj12.00KP Velenje
 IVAN IRNAR
Podkraj16.00KP Velenje
     
20.9.2016
JAKOB GREGORECGornja Radgona
15.00Vrbnjak d.o.o
 ZLATA    TETIČKOVIČ
Kapela16.45Vrbnjak d.o.o
     
19.09.2016    
TANCOŠ DANIJEL
Sv.Jurij ob Ščavnici        
15.00Bratuša s.p
     
17.09.2016

REDENŠEK KATARINA  

Bratonci    
14.00Bratuša s.p
     
-------STANISLAV ČREPINKOGornja Radgona, v druž. krogu
-----Vrbnjak d.o.o
     
16.9.2016
STANISLAV MULECGornja Radgona
15.00Vrbnjak d.o.o
 NEŽA KOZARGornja Radgona
11.00Vrbnjak d.o.o
 

SAŠO PODGORELEC

 Križevci pri Ljutomeru    
15.00Bratuša s.p
     
15.9.2016
FRANC JANEŽIČPodkraj16.00KP Velenje
     
14.9.2016MATILDA NAVODNIK
Zavodnje15.00KP Velenje
 

ANTONIJA KAPUN  

Veržej  
15.00Bratuša s.p
     
13.9.2016RADO BORKO Kog15.00Bratuša s.p
     
12.9.2016

JOŽEFA SMOLKO

Sveti Jurij ob Ščavnici
15.00Bratuša s.p
 MARIJA ŠTRAKL roj. ROJS
Gornja Radgona15.00Vrbnjak d.o.o
 

JANKO VOGRINEC    

Kog15.00Bratuša s.p
 HRIBAR MARIJA
Podkraj16.00KP Velenje
     
10.9.2016

BRANKO PRŠA    

Mala Nedelja     
10.00Bratuša s.p
 MILAN    TIŠLAR 
Sveti Jurij ob Ščavnici
13.00Vrbnjak d.o.o
     
9.9.2016ANA   KATAN
Gornja Radgona15.00Vrbnjak d.o.o
 ZVONKO    KRAPEŽ  
Apače17.00Vrbnjak d.o.o
     
8.9.2016

MARIJAN PIHLAR   

Ljutomer15.30Bratuša s.p
 MARTINA GRABNER
Podkraj16.00KP Velenje
 

ALOJZ KOROŠAK  

Sveti Jurij ob Ščavnici  
13.00Bratuša s.p
     
7.9.2016FELIKS    SIRNIK  Gornja Radgona15.00Vrbnjak d.o.o
 SAMO ŠTRAMCAR
Podkraj, v ožjem druž. krogu
-----KP Velenje
     
5.9.2016SEMKA PUCKOBratonci17.00Piramida
     
3.9.2016ANA    KOZLOVIČ
Gornja Radgona12.00Vrbnjak d.o.o
 SILVESTER CEGNAR
Podkraj15.00KP Velenje
 ANDELKA GROSSMAN
Podkraj13.00KP Velenje
 KATARINA KONČNIK
Škale16.00KP Velenje
     
2.9.2016

ŠEF FERDINAND NANDEK

Ljutomer15.30Bratuša s.p
 

FRANC KAUČIČ   

Cezanjevci   
16.00Bratuša s.p
     
1.9.2016

FRANC NOVAK  

Bratonci     16.00Bratuša s.p
 NIKOLAJ    KAMERIČKI 
Sveti Jurij ob Ščavnici16.00Vrbnjak d.o.o
     
31.8.2016 MILAN ČERNJAVIČ   Kapela             
10.00Bratuša s.p
 ALEŠ TOMPA    Ljutomer        14.00Bratuša s.p
     
30.8.2016
JOŽEFA VARGA  
Ljutomer,  v druž krogu  
10.30Bratuša s.p
     
29.8.2016
MULEC FRANČIŠKAGornja Radgona
14.00Vrbnjak d.o.o
 SEVER ANTON-TONČEK Kapela15.45Bratuša s.p
 HELENA GUMILAR   Tišina17.00Bratuša s.p
 JANEZ SUŠECPodkraj17.00KP Velenje
 ANTONIJA ČUJEŠPodkraj15.00KP Velenje
     
27.8.2016
JANKO HRIBARApače15.45Vrbnjak d.o.o
 

DUŠAN MESARIČ    

Beltinci            
18.00Bratuša s.p
 VERONIKA LESJAKPodkraj16.00KP Velenje
 ALBINA MARINKOVIĆPodkraj15.00KP Velenje
     
26.8.2016IVAN ROŠKARGornja Radgona
15.00Vrbnjak d.o.o
 FELIKS HORVAT    
 Ljutomer
12.00Bratuša s.p
 FRANJO POŽGAJPodkraj16.00KP Velenje
     
25.8.2016
MARIČ BOJAN
Križevci pri Ljutomeru  
17.45Bratuša s.p
 LJUBICA POPADIĆPodkraj16.00KP Velenje
     
-----ANGELA STRGARGornja Radgona, v ožjem druž. krogu
-----Vrbnjak d.o.o
     
23.8.2016

JESENIK STANISLAV  

Cezanjevci
13.00Bratuša s.p
 ANGELA PUCELJPodkraj16.00KP Velenje
 GEZA HORVAT - PIKI
Beltinci16.00Piramida
     
22.8.2016
MARIJA TKALEC
Melinci
16.00Piramida
 

FRANC SAGAJ  

Ljutomer
15.30Bratuša s.p
     
20.8.2016

VORŠIČ SILVA      

 Mala Nedelja    
11.00Bratuša s.p
 JOŽEF TKALEC  
Melinci14.00Bratuša s.p
 CECILIJA MARKOVIČ  
Križevci pri Ljutomeru  
15.45Bratuša s.p
 MARIJA JANEŽIČPodkraj15.00KP Velenje
     
19.8.2016KRISTINA    PLOHL   Gornja Radgona12.00Vrbnjak d.o.o
 

MURKOVIČ TOMAŽ

Mala Nedelja    
14.00Bratuša s.p
 VILJEM GRUBERPodkraj15.00KP Velenje
 RADISLAV MARHOLD st.Sveti Jurij ob Ščavnici
16.00Vrbnjak d.o.o
     
18.8.2016

FRANC HOFMAN  

Križevci pri Ljutomeru     
15.45Bratuša s.p
     
17.8.2016ANTONIJA MEŽA
Podkraj17.00KP Velenje
     
16.8.2016

MIROSLAV ŽUNIČ

Ljutomer15.30Bratuša s.p
 IVANKA  ČUK    roj. KUZMIČ
Gornja Radgona16.00Vrbnjak d.o.o
 HERMINA MEDVEŠEK
Podkraj16.30KP Velenje
     
13.8.2016MIHAEL GOLTNIK
Podkraj16.00KP Velenje
 FRANC ORLIČNIK
Podkraj14.00KP Velenje
 DANICA    PUČKO
Gornja Radgona16.00Vrbnjak d.o.o
 ŠTEFANIJA HUDARIN
Podkraj12.00KP Velenje
     
----ANTONIJA     MAČEK
Gornja Radgona, v ožjem druž. krogu----Vrbnjak d.o.o
     
12.8.2016MARIJA GREGORINČIČ Križevci pri Ljutomeru   
15.45Bratuša s.p
 ROZALIJA MAUČEC    Gančani17.00Bratuša s.p
     
11.8.2016SREČKO KOVAČIČ  Križevci pri Ljutomeru   
15.45Bratuša s.p
     
10.8.2016

SONJA RAJH  

Križevci pri Ljutomeru   
15.45Bratuša s.p
 ZOFIJA     SATLER  Gornja Radgona10.00Vrbnjak d.o.o
 MARIJA    FRIDAU 
Gornja Radgona13.00Vrbnjak d.o.o
 MARIJA VIDETIČ
Podkraj16.00KP Velenje
 SLAVKA PLAZAR
Podkraj15.00KP Velenje
     
9.8.2016MARIJA    VESEL   Apače16.00Vrbnjak d.o.o
 CECILIJA SUŠEC
Škale16.00KP Velenje
     
8.8.2016ANTON    BUDJA
Kapela16.45Vrbnjak d.o.o
     
26.7.2016VENČESLAV    KOTNIK   
Radenci17.00Vrbnjak d.o.o
     
23.7.2016MARGIT    REBRICA
Apače16.00Vrbnjak d.o.o
 

GIZELA MAROŠA

Melinci16.00Piramida
     
22.7.2016

VERONIKA VERŠIČ 

Sveti Jurij ob Ščavnici16.00Bratuša s.p
     
21.7.2016FRANČIŠKA PEPELNIK
Podkraj15.00KP Velenje
     
20.7.2016SLAVICA HANŽEKOVIČ     Ljutomer   
15.30Bratuša s.p
 JOŽEF TURINEK
Podkraj16.00KP Velenje
     
19.7.2016

LJUDMILA GOLOB     

Ljutomer15.30Bratuša s.p
     
18.7.2016 METOD HORVAT  Sveti Tomaž           
10.00Bratuša s.p
 ALOJZ    ŠČAP
Apače16.00Vrbnjak d.o.o
 

JOŽEF SINKO

Sveti Jurij ob Ščavnici   12.00Bratuša s.p
 KARL SKORNŠEK
Podkraj18.00KP Velenje
 

CECILIJA BOJNEC .

Lipa17.00Bratuša s.p
     
16.7.2016ŠTEFANIJA    ŠEGULA 
Sv.Jurij ob Ščavnici  13.00Vrbnjak d.o.o
     
14.7.2016 FRANC VRBANČIČ    Ljutomer     
16.30Bratuša s.p
 MARIJA    FRIDAU    
Apače15.45Vrbnjak d.o.o
 FRANČIŠEK SUŠEC
Podkraj16.00KP Velenje
     
13.7.2016

MAVRIČ JANEZ

Ljutomer     
16.30Bratuša s.p
 SLAVICA IVANUŠA  Sveti Tomaž             
15.00Bratuša s.p
     
12.7.2016

NEMEC JOŽEF   

Ljutomer  
17.00Bratuša s.p
     
11.7.2016 TRSTENJAK TEREZIJA   Križevci pri Ljutomeru 
16.45Bratuša s.p
     
10.7.2016SKLEDAR VIKTOR
Podkraj16.00KP Velenje
     
----JOŽEFA     TRNJEK  
Gornja Radgonav druž. krogu
Vrbnjak d.o.o
     
9.7.2016MARJAN    HOZJAN  
Sv.Jurij ob Ščavnici  16.00Vrbnjak d.o.o
 GIZELA    MAUČEC  
Gornja Radgona11.00Vrbnjak d.o.o
 KOROŠEC MARTA
Podkraj15.00KP Velenje
     
8.7.2016STJEPAN    HORVAT   Gornja Radgona16.00Vrbnjak d.o.o
 

VIDNAR JOŽEF  

Križevci pri Ljutomeru 
14.45Bratuša s.p
 

AVGUŠTIN LUKAČIČ 

Mala Nedelja  
16.00Bratuša s.p
 PLEŠNIK MIHAEL
Podkraj16.00KP Velenje
 TAMŠE JOŽICA
Podkraj15.00KP Velenje
     
7.7.2016MARIJA     ROŠKAR   Gornja Radgona
15.00Vrbnjak d.o.o
 FRANC    STRAHGornja Radgona17.00Vrbnjak d.o.o
     
6.7.2016SAMO KOVAČIČ  Ljutomer16.30Bratuša s.p
 IVANA ŠTUMFEL
Podkraj15.00KP Velenje
     
5.7.2016

MARIJA SLANA

Kapela14.45Bratuša s.p
 

MARIJA HORVAT 

Lipovci16.30Bratuša s.p
     
3.7.2016HAJRO IBRAHIMOVIĆ
Podkraj16.00KP Velenje
     
2.7.2016STANISLAVA BIZJAK
Škale15:00KP Velenje
 LAINŠČEK MILENA
Podkraj14.00KP Velenje
     
1.7.2016KAROLINA HORVAT      Križevci pri Ljutomeru       13:45Bratuša s.p
 JOŽEF DUH                Ljutomer  15:30Bratuša s.p
     
30.6.2016IVANA LESJAK
Podkraj16:00KP Velenje
 MARIJA FELICIJAN
Melinci
17:00Piramida
     
29.6.2016ANGELA HOSIČ
Ljutomer16:00Bratuša s.p
     
28.6.2016FRANJO PEVECLjutomer  17:30Bratuša s.p.
 MARIJA BAČOVNIK
Podkraj16:00KP Velenje
     
27.6.2016

MILAN JAUŠOVEC

Sv.Jurij ob Ščavnici      
16.00Bratuša s.p.
 ŠTEFAN    PIVAR Apače16.00Vrbnjak d.o.o
     
24.6.2016BARBARA FEHER Ljutomer         
11.00Bratuša s.p.
 

GABRIELA SEVER  

Ljutomer
17.30Bratuša s.p.
 GRILC ZOFIJA
Podkraj16.00KP Velenje
     
23.6.2016ANDREJ KLEMENČIČ  DRAŠEKGornja Radgona16.00Vrbnjak d.o.o
 

JOŽICA GNEZDA 

Ljutomer      
17.00Bratuša s.p.
     
22.6.2016

LJUDMILA FARKAŠ  

Križevci pri Ljutomeru        
14.45Bratuša s.p.
 KATARINA KAVAŠ
Melinci17.00Piramida
 TIČ MARIJA MAGDALENA
Podkraj15.00KP Velenje
     
21.6.2016

ZLATKO TURK    

Ljutomer    16.00Bratuša s.p.
 BOROVNIK FRANC
Podkraj15.00KP Velenje
     
20.6.2016

ALOJZ BELŠAK 

Sveti Jurij ob Ščavnici             
15.00Bratuša s.p.
     
18.6.2016VIKTOR HORVAT  Sv.Jurij ob Ščavnici           
11.00Bratuša s.p.
 

ANA ŠIFTAR   

Petajnci   
15.00Bratuša s.p.
 BERKENJAČEVIĆ DRAGINJA
Podkraj12.00KP Velenje
     
17.6.2016NADA    POŠTRAK  Sveti Jurij ob Ščavnici15.00Vrbnjak d.o.o
 DRAGO    ŠTEINFELSER
Gornja Radgona17.00Vrbnjak d.o.o
 

MARTA ŠTUHEC

Ljutomer    
15.30Bratuša s.p.
 PODPEČAN LJUDMILA
Podkraj14.00KP Velenje
     
15.6.2016ALOJZ    HEDL
Gornja Radgona15.00Vrbnjak d.o.o
     
14.6.2016MATILDA    KONRAD   Gornja Radgona14.00Vrbnjak d.o.o
 MARIJA LENDVAJMelinci16.00Piramida
     
13.6.2016

HORVAT  JOŽE  

Beltinci17.00Bratuša s.p.
     
10.6.2016VINCENCIJ    TIRŠ  
Gornja Radgona
V druž. krogu
Vrbnjak d.o.o
 FLORJANC OLGA
Podkraj13.00KP Velenje
 KRAJNC PAVLA
Podkraj16.00KP Velenje
 PURGER ZOFIJA
Podkraj17.00KP Velenje
     
9.6.2016REŽEK MARTA
Podkraj16.00KP Velenje
 KATARINA ROPOŠA Dokležovje16.00Piramida
     
8.6.2016GOROGRANC IVAN
Podkraj16.00KP Velenje
 VIDEMŠEK MIRAN
Podkraj17.00KP Velenje
     
7.6.2016LJUDMILA LACKOVIČ Sveti Jurij ob Ščavnici  
14.00Bratuša s.p.
 

KOROŠAK ROZALIJA 

Križevci pri Ljutomeru 
15.45Bratuša s.p.
 RAMŠAK IVANA
Podkraj, v druž. krogu
13.00KP Velenje
 RAMŠAK MIRA
Podkraj16.00KP Velenje
     
6.6.2016STANISLAV ŠTAMPAR  Ljutomer17.00Bratuša s.p.
     
5.6.2016ANA    KOCBEK  
Apače12.45Vrbnjak d.o.o
     
4.6.2016JOŽEFA    VRBNJAK  
Gornja Radgona11.30Vrbnjak d.o.o
 JUVAN HERMINA
Podkraj16.00KP Velenje
 KLOBČAR IVAN
Podkraj17.00KP Velenje
 

ANGELA DOKL

Sveti Jurij ob Ščavnici
11.00Bratuša s.p.
     
3.6.2016JANEZ VRŠIČ  Sveti Jurij ob Ščavnici             
13.00Bratuša s.p.
 ANTON ANDERLIČ  Ljutomer
16.30Bratuša s.p.
 JAZBEC MARIJA
Podkraj16.00KP Velenje
     
2.6.2016MARTIN    ŠERNEK    Apače14.00Vrbnjak d.o.o
 STANKO FISTROVIČ Svetinje       
15.00Bratuša s.p.
 REGINA PIVAR      Lipovci
16.00Bratuša s.p.
 PIRMANŠEK IVANA
Škale16.30KP Velenje
     
1.6.2016

MARJANCA NOVAK   

Ljutomer
15.30Bratuša s.p.
 FRANC ROŠKAR   Sveti Jurij ob Ščavnici    
15.00Bratuša s.p.
 IGNAC    ROŠKARIČGornja Radgona16.00Vrbnjak d.o.o
     
     
     
 

 

 

V kolikor v zgornjem seznamu niste našli pogreba, poglejte na spletne strani podjetij,

ki objavljajo informacije o pogrebih:

 

Ljubljana / Osrednja Slovenija          

Žale

Domžale

Grosuplje

Logatec
Maribor / Štajerska s Koroško

Maribor, Dobrava

Maribor, Šentilj

Ravne na Koroškem

Radlje ob Dravi

Velenje

Celje / Celjska regija
Celje, Vojnik

Žalec

Kranj / Gorenjska

Kranj / Gorenjska

Kranj in okolica

 

Kranj in okolica

Tržič

Tržič, Kovor

Nova Gorica / Goriška regija

Ajdovščina

Koper / Primorska  
Novo Mesto / Dolenjska
Murska Sobota / Prekmurje